Nauka mówienia: 500 superprzydatnych angielskich zwrotów

Zacznij MÓWIĆ po angielsku Opanuj 500 superprzydatnych zwrotów w jezyku angielskim
– w prosty sposób i bez wychodzenia z domu...

Chcesz nauczyć się 500 superprzydatnych angielskich zwrotów, dzięki którym zrozumiesz angielski i w końcu się dogadasz? Przedstawiamy Ci 500 superprzydatnych zwrotów z wymową i znaczeniem, które Ci to zapewnią…dialog how are you

Czy Ty również jesteś osobą, która chce w końcu zacząć rozumieć angielski i umieć dogadać się w najbardziej prozaicznych, a jednocześnie najczęstszych sytuacjach wziętych prosto z życia?

Książki i kursy angielskiego zazwyczaj tego nie uczą. Dowiadujesz się tam o wielu rzeczach, które niestety nie są przydatne w codziennym życiu. Uczysz się czytanek z historiami oderwanymi od realiów, a potem rozwiązujesz równie nieżyciowe zadania… i w efekcie dalej nie potrafisz się dogadać.

Znamy to bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Ciebie (i innych osób, które chcą umieć mówić po angielsku) zestaw 500 superprzydatnych zwrotów angielskich. Nauczenie się ich wystarczy, aby zacząć rozumieć i mówić po angielsku. A sama nauka jest prosta i przyjemna...

 

Poznasz schematy, które często powtarzają się w języku i łatwo stworzysz tysiące własnych poprawnych zdań...

 

Zobacz.

Jeśli nauczysz się, jak jest:

"Czy mogę skorzystać z internetu?"

i wiesz, jak jest po angielsku telefon, to wiesz już także, jak zapytać:

"Czy mogę skorzystać z telefonu?".

Proste i genialne!

Wymieniając słowo lub kilka słów w danym zwrocie możesz poprawnie sformułować nieskończoną ilość zdań po angielsku, w zależności do tego, czego potrzebujesz użyć w danej chwili.

 

Oto przykładowe zwroty:


 

Nauka tych zwrotów to wygoda i czysta przyjemność

Nauka odbywa się na specjalnej stronie internetowej - widzisz dany zwrot po angielsku, jego tłumaczenie i możesz odtwarzać jego wymowę. Dzięki wysokiej jakości nagrań nauka jest prosta i przyjemna. Już nie musisz domyślać się, co powiedział lektor – bez problemu go powtórzysz. Posłuchaj przykładowych nagrań →

Can I bring my friend? Posłuchaj wymowy:
I still haven't decided. Posłuchaj wymowy:
Are you allergic to anything? Posłuchaj wymowy:

 

Uczysz się tylko tego, co jest dla Ciebie istotne

 

A kiedy nauczysz się jakiegoś zwrotu, oznaczasz go i dalej uczymy Cię tylko tego, czego jeszcze nie umiesz...

Oto zdjęcie z systemu nauki:

 

 

…dzięki temu nie tracisz czasu na żmudne powtarzanie tego, co już umiesz – koncentrujesz się tylko na tym, co jest Ci jeszcze potrzebne.

 

Ucz się nawet bez potrzeby korzystania z komputera

Wiemy, że nie zawsze ma się dostęp do komputera, a pojawia się wolna chwila, którą warto pożytecznie wykorzystać. Dlatego, dla Twojej wygody otrzymasz też plik PDF z wersją do druku, aby móc utrwalać sobie zwroty bez konieczności bycia przy komputerze.

 

Gwarantujemy Twoją satysfakcję

Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zachwycony swoim zakupem – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób początkujących uczących się angielskiego.
Już teraz, prosto, przyjemnie i wygodnie zacznij uczyć się 500 superprzydatnych angielskich zwrotów, by wkrótce poprawnie mówić po angielsku →

Kliknij poniżej w najlepszą dla Ciebie wersję dostępu: