Dokładnie taka pomoc,
jakiej Ty potrzebujesz
w angielskim, dostępna 24/7

Automatyczny Nauczyciel to system sztucznej inteligencji, który odpowie na wszystkie Twoje pytania językowe, wyjaśni, przetłumaczy, poda przykłady, skoryguje Twoje teksty i napisze dla Ciebie np. list motywacyjny... W 25 językach.
Kliknij, by zobaczyć poniższe wideo:


Szybko wyjaśnij wszelkie wątpliwości, jakie masz w angielskim - sprawdź, jak płynnie i poprawnie dogadać się z innymi.

Wsparcie nauczyciela angielskiego ZAWSZE, kiedy go potrzebujesz?


Czy w Twojej głowie powstają pytania w stylu - dlaczego tutaj używamy much, a tutaj many? Albo zastanawiasz się, jak wyrazić po angielsku dokładnie to, co myślisz?

Byłoby super, gdyby przez cały czas był przy Tobie ktoś, kto może Ci z tym wszystkim natychmiast pomóc.

Dzięki Automatycznemu Nauczycielowi, masz w swoim telefonie, tablecie czy komputerze niezwykle inteligentnego nauczyciela gotowego Cię wesprzeć, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Dzięki temu nauka angielskiego integruje się z Twoim dniem, dostajesz natychmiastowe rozwiązania pojawiających się na bieżąco problemów i pytań językowych.


Nauka w 100% dostosowana do Twoich potrzeb


Automatyczny Nauczyciel zna język biznesu, specjalistyczny język dowolnej dziedziny, jednocześnie może pomóc uczniowi z zadaniem domowym czy przygotowaniem do matury.

Dzięki możliwości prowadzenia rozmowy z wirtualnym nauczycielem, możesz zadawać dowolne pytania i otrzymać na nie natychmiastowe odpowiedzi.

Życie stwarza wiele okazji do używania języka w konkretnej sytuacji. Nie ważne, że na kursie językowym nie było czytanki o wizycie u mechanika samochodowego czy w SPA. Teraz możesz stworzyć sobie dowolny taki dialog, kiedy tylko go potrzebujesz.

Każda sesja z Automatycznym Nauczycielem jest dostosowana do Twoich potrzeb i Twojego poziomu.

Proste i genialne!


Nauka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna, skuteczna i samoistna.

Po prostu pytasz Automatycznego Nauczyciela o co chcesz i już wiesz.Języki, które zna i których uczy Polaków Automatyczny Nauczyciel

angielski 🇬🇧
niemiecki 🇩🇪
hiszpański 🇪🇸
francuski 🇫🇷
włoski 🇮🇹
holenderski 🇳🇱
ukraiński 🇺🇦
norweski 🇳🇴
szwedzki 🇸🇪
duński 🇩🇰
fiński 🇫🇮
rosyjski 🇷🇺
portugalski 🇵🇹
węgierski 🇭🇺
rumuński 🇷🇴
białoruski 🇧🇾
czeski 🇨🇿
słowacki 🇸🇰
japoński 🇯🇵
arabski 🇸🇦
tajski 🇹🇭
chiński 🇨🇳
koreański 🇰🇷
filipiński 🇵🇭
turecki 🇹🇷


Dostęp do Automatycznego Nauczyciela daje Ci możliwość uczenia się wszystkich 25 języków - gdzie chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz (!).

Ten system nie tylko pisze w różnych językach, ale i mówi na głos, więc zapozna Cię z prawidłową wymową. Czytaj, słuchaj i powtarzaj...Z pomocą Automatycznego Nauczyciela możesz szybko i skutecznie poprawić swoje umiejętności językowe.

Sprawdź i poczuj to już teraz.

Wypróbuj za darmo, jak to jest mieć przy sobie Automatycznego Nauczyciela

Podejście w stylu - uczmy się wszyscy tego samego, z przypadkowej czytanki, która nigdy nam się nie przyda, odchodzi na zawsze do przeszłości.

Teraz nauka dostosowuje się do Twoich potrzeb w 100% i Ty decydujesz, o czym będziesz się dziś uczyć.Uczysz się tylko tego, co jest dla Ciebie istotne...


Są takie dwie niezwykle ważne zasady w nauce angielskiego.

Dla początkujących zasada brzmi:

Jeśli nie uczysz się tego, co jest najczęściej używane, to tracisz czas.

Tu kluczem do efektów jest skupienie się np. na 1000 najczęściej używanych angielskich słów.

Na poziomie średnio zaawansowanym zasada brzmi:

Ucz się wyłącznie tego, co TOBIE się najbardziej przyda w życiu - biorąc pod uwagę to, kim jesteś, czym się zajmujesz i czym się interesujesz.
Kliknij, by zobaczyć poniższe wideo, które pokaże, Ci jak to działa w praktyce:10 najważniejszych korzyści, które daje Automatyczny Nauczyciel


  • Dostęp do nieograniczonej ilości informacji: Masz możliwość dostępu do ogromnej ilości informacji związanych z językiem angielskim korzystając z Automatycznego Nauczyciela. Potrafi on odpowiedzieć na każde Twoje pytanie dotyczące tego tematu.

  • Poprawa umiejętności pisania: Możesz poprawić swoje umiejętności pisania, korzystając z funkcji korekty tekstu. Automatyczny Nauczyciel nie tylko poprawi Twoje błędy, ale również wyjaśni Ci, dlaczego coś jest źle. To pomaga w zrozumieniu i zapamiętaniu.

  • Dostępność 24/7: Automatyczny Nauczyciel jest dostępny o każdej porze dnia i nocy, co umożliwia Ci naukę według własnego harmonogramu i w dowolnym miejscu.

  • Personalizowane nauki: Możesz dostosować swoje pytania i polecenia do swoich specyficznych potrzeb i zainteresowań, co zwiększa skuteczność nauki.

  • Tłumaczenie tekstu: Możesz zrozumieć i nauczyć się tłumaczenia między językiem angielskim a polskim, co ułatwia Ci komunikację w obu językach. Słyszysz też poprawną wymowę, więc robisz szybkie postępy.

  • Przygotowanie do konkretnych sytuacji: Automatyczny Nauczyciel może Ci pomóc w przygotowaniu do konkretnych sytuacji, takich jak dialog w aptece czy napisanie listu motywacyjnego, co jest niezwykle praktyczne w rzeczywistym świecie.

  • Bogaty zasób słownictwa: Możesz poprawić swoje słownictwo z dowolnej dziedziny, od pieczenia ciast po fizykę kwantową.

  • Zrozumienie gramatyki: Automatyczny Nauczyciel może wyjaśnić Ci różne aspekty gramatyki angielskiej, od czasów przyszłych po rozumienie nieznajomych fraz.

  • Pisanie tekstów: Możesz zlecić nauczycielowi napisanie różnych tekstów, których potrzebujesz (maili, listów motywacyjnych, ogłoszeń, reklamacji, podań itd.).

  • Szerokie możliwości zastosowania: Od nauki języka dla celów zawodowych, po przygotowanie do podróży czy egzaminów językowych - możliwości wykorzystania "Automatycznego Nauczyciela" są niemal nieograniczone.


Oto zdjęcia z systemu Automatyczny Nauczyciel:

 


Możesz od razu zacząć naukę i już dziś mieć pierwsze rezultaty, nawet będąc za granicą.


Nie musisz czekać na listonosza, ani ściągać i instalować żadnych programów.


Damy Ci login i hasło do naszej specjalnej strony internetowej i od razu możesz zacząć naukę - z dowolnego miejsca na świecie (przez komputer, tablet lub smartfona).


Dane dostępowe dostarczymy Ci mailem natychmiast po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Ty też możesz przejść prostą i najkrótszą drogą z miejsca, w którym jesteś do pełnej płynności w angielskim.
[Bonus] Kurs: angielski w 100 przydatnych pytaniach i odpowiedziach

Ten przydatny zbiór pytań i multimedialnych odpowiedzi przeprowadzi Cię przez słownictwo, gramatykę i dialogi, skupiając się na tym, co najbardziej przydatne w angielskim.

Nie musisz nawet wymyślać pytań dla nauczyciela - wystarczy, że jakieś klikniesz i pojawi się wyjaśnienie lub użyteczny dialog.

Przykłady pytań, które są wyjaśnione w tym kursie:

Jakie są najczęstsze błędy, które popełniają początkujący uczący się angielskiego? Daj przykłady i wskazówki, jak ich unikać.

Przedstaw dialog na dworcu kolejowym po angielsku z tłumaczeniem.

Jak tworzymy zdania warunkowe po angielsku? Daj przykłady.

Jakie są najważniejsze struktury zdania po angielsku? Pokaż je na przykładach.

Przedstaw dialog w hotelu po angielsku z tłumaczeniem na polski.


Wartość: 197 zł. Przy zakupie Automatycznego Nauczyciela otrzymujesz ten kurs GRATIS.


Gwarancja: ten zakup Cię zadowoli albo zwrócimy Ci pieniądze

Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu ten zakup Cię w pełni nie zachwyci – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób uczących się języków obcych.Uzyskaj dostęp do nielimitowanych konsultacji z Automatycznym Nauczycielem (25 języków!) za cenę ok. dwóch godzin korepetycji.


Dostępne formy płatności to: przelew, wpłata na poczcie, karta kredytowa w dowolnej walucie, Paypal i szybki przelew online (np. mTransfer). Formę płatności wybiera się przy składaniu zamówienia.


Już teraz, prosto, przyjemnie i wygodnie zacznij konsultować się z Automatycznym Nauczycielem i szybko uzupełnij dokładnie to, czego jeszcze Ci brakuje w angielskim...Kliknij wersję, która Cię interesuje:

Jak mogę zamówić i zapłacić z zagranicy?


Oferujemy różne długości abonamentów, by dostosować się do Twoich potrzeb. Im mniej czasu możesz poświęcić na naukę dziennie, tym dłuższy przyda Ci się abonament. W każdym z abonamentów dostajesz pełny dostęp do nielimitowanych konsultacji z Automatycznym Nauczycielem uczącym 25 języków od pierwszej chwili po zakupie - różnią się one tylko czasem tego dostępu. Po skończeniu się abonamentu, można go przedłużyć na promocyjnych warunkach.


Psychology Consulting Aneta Styńska, ul. Niepołomicka 22, 04-256 Warszawa, NIP 952-104-86-75, Regon: 016429558 |

Regulamin | Polityka prywatności i cookies | Kontakt |