1000 niemieckich słów - nauka słówek dla początkujących online

Jak wykorzystując metodę 1000 słów zacząć rozumieć niemiecki?


Zobacz wideo:


Poznanie słów, których używa się wiele razy w ciągu każdego dnia pozwala na zaskakująco szybkie zrozumienie większości treści po niemiecku.

Zrozumienie jest najważniejszą i najłatwiejszą do zdobycia umiejętnością językową.

By zrozumieć większość treści nie potrzebujesz znać całej gramatyki i to nie od niej powinno się zaczynać naukę. Kluczem są najczęściej używane niemieckie słowa - jeśli je poznasz, natychmiast poczujesz się bezpiecznie w języku.

Oto skupiony na rezultatach kurs niemieckiego dla dorosłych on-line.

Ulubiony sposób Polaków pracujących za granicą na zrozumienie niemieckiego. Ograniczamy ilość materiału do tego, co naprawdę najważniejsze dla początkujących, by oszczędzać Twój czas i wysiłek.

Nauczymy Cię TYLKO tego, co NAPRAWDĘ będzie Ci POTRZEBNE. Nie uczymy zbędnych słów, których używa się raz w roku.

Masz dość uczenia się na kursach nieprzydatnych słów typu: różowy, słoń, trampki, poddasze czy korkociąg? Większość z naszych słówek spotykasz kilkadziesiąt lub kilkaset razy w ciągu KAŻDEGO DNIA. Na przykład: bo, w, zamiast, od, kiedy, powiedział.

Zapamiętasz słowa bez specjalnych starań: wielokrotnie zobaczysz pisownię, znaczenie i usłyszysz wymowę.

Zrelaksuj się i poznawaj kolejne słowa. Już teraz w ten właśnie sposób zapamiętujesz bez specjalnego starania się np. reklamy z telewizji czy slogany firm.

"Tak powinien wyglądać każdy kurs typu niemiecki dla początkujących online."

Zaoszczędzisz czas: to Ty decydujesz, kiedy już coś umiesz i dalej uczymy Cię tylko tego, czego jeszcze nie umiesz.

Aby zapamiętać różne słówka, potrzebujemy różnej ilości ich powtórzeń. Jeśli np. potrzebujesz 15 razy zapoznać się z "durch", by je zapamiętać, a tylko 8 razy z "wenn", to nie ma problemu - system dostosowuje się do Twojego tempa nauki.

Szybki, łatwy dostęp do kursu: słówek nauczy Cię nasza specjalna strona internetowa.

Nie musisz czekać na listonosza, ani ściągać i instalować żadnych programów. Damy Ci login i hasło do naszej specjalnej strony internetowej i od razu możesz zacząć naukę - z dowolnego miejsca na świecie (przez komputer, tablet lub smartfona).

Nauczymy Cię 1000 najczęściej używanych niemieckich słów...
...za cenę 2 godzin korepetycji!

Aby rozumieć niemiecki, tak czy inaczej potrzebujesz poznać 1000 najczęściej występujących w nim słów. Ta strona nauczy Cię ich szybko, skutecznie, bez konieczności wychodzenia z domu i za symboliczne pieniądze.

 

Ta metoda będzie dla Ciebie szczególnie użyteczna, jeśli jesteś osobą dorosłą, która nie uczyła się niemieckiego w szkole. Masz mało czasu na naukę i potrzebujesz szybko poznać podstawy tego języka, bo np. pracujesz za granicą. Jeśli tym, czego szukasz jest niemiecki online, bo chcesz się uczyć z dowolnego komputera (mającego dostęp do internetu) na świecie - to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Zobacz, jak to działa i wypróbuj za darmo

Jak to działa?


Zaczniesz rozumieć niemiecki. Jak? Nauczymy Cię 1000 najczęściej używanych w niemieckim słów, naturalną metodą, zbliżoną do tej, którą dzieci poznają swój pierwszy język.

Nauka odbędzie się online, w Twojej przeglądarce internetowej. Zaczniesz w znacznym stopniu rozumieć niemiecki albo zwrócimy Ci pieniądze.

Możesz za darmo wypróbować naszą metodę i nauczyć się pierwszych 100 z najczęściej używanych w niemieckim słów.
W tym celu skorzystaj z opcji poniżej:

Aby wypróbować naszą metodę, kliknij TUTAJ.
"Twoi znajomi będą pełni podziwu, kiedy odkryją, że nagle rozumiesz niemieckie piosenki, teksty, filmy i jesteś w stanie skutecznie się skomunikować..."


Co czyni metodę 1000 słów tak prostą, dostępną i skuteczną?Koncentracja na ZROZUMIENIU.
Uczymy Cię tylko tego, czego najbardziej potrzebujesz jako osoba początkująca w niemieckim. To duża różnica w porównaniu do innych metod, które próbują uczyć początkujących wszystkiego naraz: mówienia, gramatyki, słownictwa, wymowy, pisowni itd. Zrozumienie jest najbardziej przydatne i możemy Ci je dać stosunkowo najszybciej (pozostałe umiejętności wymagają dłuższej nauki).
Entuzjazm - dzięki WIDOCZNYM rezultatom.
Zauważysz rezultaty bardzo szybko, bo nauczymy Cię tylko słów, które najczęściej występują w niemieckim. Dzięki temu chcesz się uczyć więcej i więcej, bo widzisz, że to działa! Większość innych metod nie jest skupiona na daniu konkretnego rezultatu, a na ogólnym bawieniu się językiem. Nasza to wyjątek.
Uczysz się jak małe dzieci – naturalnie, przez powtarzanie w losowych odstępach czasu.
To naturalny sposób na zapamiętywanie bez specjalnego starania się, by zapamiętać. W ten właśnie sposób uczymy się naszego pierwszego języka, tak też zapamiętujemy reklamy telewizyjne i slogany firm... Spotykasz dane słówko w losowych odstępach czasu, kojarząc je jednocześnie ze znaczeniem i wymową...
Uczymy Cię każdego słówka tyle razy, ile potrzebujesz, by zapamiętać.
Ta metoda od razu dostosowuje swoją prędkość do Twoich indywidualnych potrzeb. Ilość powtórzeń danego słówka, które są wymagane, by zapamiętać znaczenie i wymowę, jest inna dla każdej osoby (wzięliśmy to pod uwagę). Potrzebujesz 15 razy zapoznać się z "durch", by je zapamiętać? A tylko 8 razy z "wenn"? Nie ma problemu!
Uczymy Cię tylko słówek, których jeszcze nie znasz.
Kiedy już zapamiętasz dane słówko – nie pokażemy Ci go więcej, chyba, że specjalnie chcesz sobie zrobić powtórkę. Większość metod nauki niemieckiego nie przystosowuje się aż tak do osoby, która się uczy. W związku z tym spędzasz za dużo czasu na rzeczach, które już znasz kosztem czasu na rzeczy, których jeszcze nie znasz. Ten system monitoruje, co już znasz, więc możesz się zrelaksować i rozkoszować uczeniem nowych słówek.
Ta metoda jest dostępna jako platforma e-learningowa, czyli uczysz się na specjalnej stronie internetowej.
Jak tylko uzyskasz login i hasło – możesz zacząć naukę (nic nie ściągasz, nie instalujesz, nie ma tradycyjnej przesyłki – po prostu łatwy, natychmiastowy dostęp). Nie musisz wychodzić z domu i jechać na zajęcia, ani mieć technicznej wiedzy - kiedy zalogujesz się na naszej stronie (przez komputer, tablet lub smartfona) będzie ona w pełni gotowa, by zabrać Cię w ekscytującą przygodę z nauką niemieckiego.
To rozwiązanie zaoszczędzi Ci dużo pieniędzy.
W porównaniu z poznawaniem tych słówek w szkole językowej – nauczysz się ich prawie za darmo. Nawet, jeśli chcesz potem zapisać się na kurs w szkole – 1000 najczęściej używanych słów świetnie Cię do tego przygotuje. Będziesz naprawdę do przodu. Dzięki naszej metodzie, za cenę mniej niż dwóch godzin korepetycji możesz zrobić naprawdę milowy krok w swoim niemieckim.
Jest to metoda zainspirowana Zasadą Pareto (80/20).
Optymalizuje ona Twoje użycie czasu – uczysz się tylko najczęściej używanych słów, rozwijasz najbardziej przydatną w języku umiejętność, czyli zrozumienie, uczysz się, kiedy chcesz, gdziekolwiek jesteś, w swoim tempie i tylko tych słówek, których jeszcze nie znasz. Jest to zgodne z powszechnie stosowaną w biznesie zasadą 80/20 opracowaną przez włoskiego ekonomistę - Pareto.
Wszystko, czego potrzebujesz, by rozumieć słówka jest już w naszym rozwiązaniu.
Najczęstsze polskie znaczenia słówek (od 1 do 3 najczęściej występujących znaczeń), niemiecka pisownia i wymowa nagrana przez niemieckiego lektora (powtarzana automatycznie wiele razy)... Wzrok i słuch pracują dzięki temu razem, by usprawnić Twoje zapamiętywanie.
Gwarantujemy Twoją satysfakcję.
Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu ten zakup Cię w pełni nie zachwyci – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób początkujących uczących się niemieckiego.

Zamawianie dostępu - co dostaniesz i za ile:


Co konkretnie otrzymasz?
 • Osobiste konto w naszym systemie (nic nie ściągasz ani nie instalujesz), które umożliwia naukę, monitoruje Twoje postępy i zapamiętuje, które słowa już znasz.

 • Możesz bez ograniczeń korzystać z nauki słówek online o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na świecie, przez cały wykupiony okres abonamentu (np. miesiąc). Czas dostępu jest liczony od momentu zakupu (nie od pierwszego logowania).

 • Uczysz się tylko najczęściej używanych słów, we własnym tempie i tylko tych, których jeszcze nie znasz.

 • Uczysz się pisowni, znaczenia (jedno, dwa lub trzy najczęściej używane) i słyszysz wymowę czytaną trzykrotnie przez native speakera.

 • Darmowe aktualizacje naszej platformy.

 • Trzy rodzaje testowania się z całego poznanego materiału (tłumaczenie w obie strony plus rozumienie ze słuchu).
Plus dodatkowe bonusy (za darmo):
 • Dostaniesz dostęp do pliku PDF z słówkami (i tłumaczeniami), który możesz sobie wydrukować, by uczyć się także z dala od komputera - np. w poczekalni czy autobusie.

 • Krótkie testy po każdej 20stce słówek, którą opanujesz, by ułatwić Ci śledzenie postępów.

 • Raport w PDF pt.: "Co zrobić PO opanowaniu 1000 niemieckich słówek?".

 • Duże zniżki na przedłużanie abonamentu.

 • Zbiór linków do łatwych do zrozumienia materiałów po niemiecku.

Dostępne formy płatności to: przelew, wpłata na poczcie, karta kredytowa w dowolnej walucie, Paypal i szybki przelew online (np. mTransfer). Formę płatności wybiera się przy składaniu zamówienia.
Poznaj 1000 najprzydatniejszych w niemieckim słów za cenę ok. dwóch godzin korepetycji (!).
Kliknij wersję, która Cię interesuje:

UWAGA: Jeśli chcesz kupić dostęp w tak niskiej cenie jak poniżej, najlepiej zrób to teraz, bo ceny niebawem wzrosną.Oto kilka opinii naszych klientów (pisownia oryginalna):


"Kurs jest rewelacyjny. Patrząc na pierwszy rzut oka ok nic wielkiego słówko po polsku, słówko po niemiecku i lektor. Co się okazuje daje to niesamowite efekty w połączeniu z bazą słów najczęściej wykorzystywanych. Im mniej skupiasz się na tym aby zapamiętać - więcej zostaje w głowie. Polecam wszystkim:)
Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju tego owocnego e-biznesu."


"witam, Niemiecki wchodzi mi wysmienice coraz wiecej rozumiem,dzieki ze jestescie."
pozdrawiam Marek


"JEST TO PROSTA METODA MOŻNA SIĘ UCZYĆ O DOWOLNEJ PORZE JAK MA SIĘ NA TO CZAS,NIE MA ZBĘDNYCH INFORMACJI,TYLKO FAKTYCZNIE ZAWIERA SŁOWA POTRZEBNE DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI."


"Witam Paweł i Sebastian!
Bardzo, bardzo dziekuję za pomoc w pokonaniu barier nauki języka niemieckiego we własnym zakresie i umożliwienie poznania w szybkim tempie 1000 słówek. Uczę się codziennie. Mam nadzieję, że jakoś poradzę sobie tam w Niemczech (jadę za pare dni), przede wszystkim już bardzo dużo rozumiem, do tego teraz dojdzie konwersacja wśród znajomych Niemców więc będę utrwalać skutecznie język jeszcze bardziej. Dziękuję serdecznie, po powrocie cos napiszę. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji."
Basia


"Witam.Jestem wdzięczna za Wasz produkt. Dotychczas uczyłam się z różnych tzw.rozmówek niemieckich.Niedawno zakupiłam 1000 najczęściej używanych słów oraz 500 najczęściej używanych zwrotów niemieckich na MP3.Super przydatne!Uczę się w dowolnym czasie /jestem na emeryturze/ i efekty są już widoczne!  Wiek tu nie ma znaczenia!Polecam różnym grupom wiekowym! Pozdrawiam wszystkich serdecznie." Zofia


"1000 slów niemieckich bardzo przydalo mi się do powtórzenia i przypomnienia j. niemieckiego,a i 500 zwrotów jest równie przydatne w życiu codziennym.Teraz chcialbym skorzystać z abonamentu na 500 zwrotów niemieckich." Pozdrawiam Janek.


"Jest to wygodna forma nauki - dowolne godziny i dowolny dzień (jeśli dysponuję chwilą czasu)."


"Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Idzie mi całkiem nieźle. Najważniejsze że robię postępy, dużo rozumiem." Anna


"Witam Jest całkiem przydatny,jak dla mnie to naprawde po miesiacu duży postep zauwazono tu w Niemczech..."


"Kiedy zobaczyłem metode 1000 słów pomyślałem że to coś nowego i warto zobaczyć i skorzystać. Tak więc zabrałem się za naukę, która przyniosła korzyści: Przyjemność nauki, Szybkość nauki, Skuteczność nauki :) Wyniki przyszły i jestem z tego zadowolony. Warto !!!" Adam Skurat Gdynia


"Wasza metoda nauki języka jest szybka i efektywna. Jest stworzona właśnie dla takiej osoby jak ja, czyli nie mającej dużo czasu. Do tej pory języka niemieckiego uczyłam się z książek i innych kursów.Odbywało to się z miernymi skutkami. Wasza metoda jest łatwa i szybko zapamiętuję słowa. Po 2 miesiącach ,poświęcając jedynie pół godziny dziennie- potrafię kontaktowo używać tego języka. Jest to dla mnie ogromnie ważne ponieważ rozpoczynam pracę w Niemczech. Jestem zadowolona z efektów. Polecam wszystkim, którzy podobnie jak ja - nie mają czasu i ochoty na intensywną naukę języka obcego." Zofia lat 54
Często zadawane pytania (kliknij, by rozwinąć)

Jak mogę zamówić i zapłacić z zagranicy?


Oferujemy różne długości abonamentów, by dostosować się do Twoich potrzeb. Im mniej czasu możesz poświęcić na naukę dziennie, tym dłuższy przyda Ci się abonament.

W każdym z abonamentów dostajesz pełny dostęp do wszystkich słówek od pierwszej chwili po zakupie - różnią się one tylko czasem tego dostępu. Po skończeniu się abonamentu, można go przedłużyć na promocyjnych warunkach.
Kliknij wersję, która Cię interesuje: