Jednym kliknięciem zamień dowolny angielski tekst w multimedialną lekcję...

Poznaj znaczenia słów, wymowę i występujące w tekście zagadnienia gramatyczne. Ucz się dokładnie tego, czego potrzebujesz najbardziej.
Aby uczyć się dokładnie tego, czego najbardziej potrzebujesz (np. języka wymaganego do pracy w jakimś zawodzie) i skupiać się tylko na tym, czego jeszcze nie znasz - dotąd trzeba było wykupywać prywatne lekcje.

Dotąd w podobny sposób uczyli się tylko najbogatsi...


Dobrzy nauczyciele w Warszawie potrafią brać nawet 250 zł za godzinę.

Prywatne lekcje z świetnym nauczycielem to bardzo skuteczna metoda nauki, ale koszty, jakie się z nią wiążą powodowały, że korzystali z niej głównie milionerzy, celebryci, znani dziennikarze i politycy.

Dzisiaj, dzięki Objaśniaczowi Angielskiego, za zupełnie symboliczne pieniądze możesz samodzielnie udzielać sobie takich "korepetycji" na wybrany przez Ciebie temat.

O dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu.Z pomocą Objaśniacza Angielskiego zrozumiesz nawet do 98% angielskiego


Małe dziecko może łatwo jeździć na rowerku z dodatkowymi kółkami i przy okazji uczyć się jazdy na rowerze.

Tak samo Ty, dzięki podpowiedziom z Objaśniacza od razu rozumiesz, o czym jest tekst i jednocześnie uczysz się na nim tego, czego jeszcze nie znasz w angielskim.

Możesz zapewnić sobie do nauki prawdziwe teksty, które najbardziej Cię interesują i najbardziej Ci się przydadzą (zamiast nudnych, schematycznych czytanek stosowanych w tradycyjnych metodach).

Korzyści z poznawania treści angielskich tekstów możesz mieć już teraz, a przy okazji szybko się uczysz, jak posługiwać się angielskim samodzielnie.
Co konkretnie robi Internetowy Objaśniacz Angielskiego?


Zobacz wideo pokazujące, jak to działa:
Uruchom wersję demonstracyjną Objaśniacza

Wersja demonstracyjna otwiera się w nowym oknie przeglądarki.


Trzy tryby nauki na tym samym tekście

Pokazujemy cały tekst, z zaznaczeniem, co rozumiesz np. przez 1000 najczęściej używanych słów, przez polski itd. Możesz najeżdżać kursorem na słowa i pojawią się ich znaczenia. Jeśli klikniesz w słowo, możesz usłyszeć jego wymowę. Można też odtworzyć całość naraz.

Słowniczek dla danej lekcji wypisuje słowa, które rozumiesz bez konieczności znajomości angielskiego i słowa, których nie rozumiesz znając 1000 najczęściej używanych angielskich słów i język polski.

Analiza całych zdań pozwala Ci popatrzeć na całe zdanie naraz i pod spodem zobaczyć wszystkie polskie znaczenia, by jeszcze łatwiej je zrozumieć. To opcja szczególnie przydatna dla początkujących.Oto kilka najważniejszych korzyści z używania Internetowego Objaśniacza Angielskiego:

Ucz się na tekstach o Twoim zawodzie, Twojej pasji, miejscu, w którym mieszkasz i czymkolwiek innym, co Cię w danej chwili zainteresuje.

"Macie specjalny kurs dla hydraulików? Kierowców tirów? Pielęgniarek?"Dostawaliśmy od lat takie pytania i odpowiedź zawsze brzmiała: nie.

Nie było osobnych kursów dla każdego zawodu, bo nie opłacało się ich tworzyć.


Teraz, dzięki Objaśniaczowi Angielskiego, możesz samodzielnie decydować, na jakich tekstach się uczysz i dobrze przygotować się do pracy w dosłownie każdym zawodzie.


Czym Internetowy Objaśniacz Angielskiego różni się od automatycznych tłumaczy internetowych?

Automatyczne tłumacze internetowe dają Ci jedno znaczenie dla każdego tekstu. Niestety często źle zgadują, które znaczenie faktycznie najbardziej pasuje w danej sytuacji. Nie starają się nic Ci dodatkowo wytłumaczyć ani nauczyć Cię angielskiego na danym tekście.

Internetowy Objaśniacz Angielskiego pokazuje do 3 najczęściej używanych znaczeń każdego słowa i pozwala Ci samodzielnie wybrać, które z możliwych znaczeń pasuje w danym kontekście.

Objaśnia znaczenie końcówek, czasów, czasowników frazowych (phrasal verbs) i wielu innych elementów gramatyki, o których warto wiedzieć.

Dzięki temu nie tylko możesz odszyfrować znaczenie tekstu, ale i nauczyć się rozumieć takie teksty w przyszłości samodzielnie.

Niektóre pojęcia są dodatkowo wyjaśnione tak, by przybliżyć Ci kontekst kulturowy i umożliwić faktyczne zrozumienie sensu. Np.:

  • UN tłumaczymy jako: "Skrót od United Nations, czyli Organizacja Narodów Zjednoczonych"

  • Jeremy Corbyn tłumaczymy jako: "Brytyjski polityk, przewodniczący Partii Pracy Jeremy Corbyn"

  • Downing Street tłumaczymy jako: "Downing Street to słynna ulica w Londynie, na której mieści się siedziba premiera Wielkiej Brytanii"


Dzięki takim wyjaśnieniom natychmiast wiesz, o co naprawdę chodzi w danym tekście.

Możesz od razu zacząć naukę i już dziś mieć pierwsze rezultaty, nawet będąc za granicą.


Nie musisz czekać na listonosza, ani ściągać i instalować żadnych programów.


Damy Ci login i hasło do naszej specjalnej strony internetowej i od razu możesz zacząć naukę - z dowolnego miejsca na świecie.


Dane dostępowe dostarczymy Ci mailem natychmiast po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Objaśniacz uczy osoby na każdym poziomie zaawansowania w angielskim.
Gwarancja: ten zakup Cię zadowoli albo zwrócimy Ci pieniądze

Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu ten zakup Cię w pełni nie zachwyci – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji.Ucz się tego, czego najbardziej potrzebujesz w angielskim, tyle godzin dziennie, ile tylko chcesz, za cenę ok. 2 godzin korepetycji (miesięcznie)!


Dostępne formy płatności to: przelew, wpłata na poczcie, karta kredytowa w dowolnej walucie, Paypal i szybki przelew online (np. mTransfer). Formę płatności wybiera się przy składaniu zamówienia.
Kliknij wersję, która Cię interesuje:

Jeśli masz już jakiś produkt abonamentowy dostępny na 1000-slow.pl, ten zakup przedłuży Ci abonament również na poprzednio kupione produkty.


Jak mogę zamówić i zapłacić z zagranicy?


Oferujemy różne długości abonamentów, by dostosować się do Twoich potrzeb. Im mniej czasu możesz poświęcić na naukę dziennie, tym dłuższy przyda Ci się abonament. W każdym z abonamentów dostajesz pełny dostęp do wszystkich zwrotów od pierwszej chwili po zakupie - różnią się one tylko czasem tego dostępu. Po skończeniu się abonamentu, można go przedłużyć na promocyjnych warunkach.


Psychology Consulting Aneta Styńska, ul. Niepołomicka 22, 04-256 Warszawa, NIP 952-104-86-75, Regon: 016429558 |

Regulamin | Polityka prywatności i cookies | Kontakt |