Kiedy nie chce Ci się uczyć angielskiego, zrób to

Czy znasz to uczucie, kiedy z jednej strony wiesz, że najlepiej byłoby właśnie zająć się nauką angielskiego, ale z drugiej strony robisz wszystko, żeby jednak tego nie zrobić?

Sprawdzasz maila, wchodzisz na Facebooka czy naszą klasę, włączasz telewizor, idziesz sobie zrobić herbatę…

Jeśli też tak masz, to nie przejmuj się – większość ludzi odczuwa takie stany i między innymi dlatego bardzo trudno jest im nauczyć się języka obcego.

Dlaczego tak się dzieje?

Największym powodem jest to, że nie widzisz zbyt dokładnie, w jaki sposób Twoja nauka przekłada się na konkretne rezultaty.

W przypadku większości metod nauki – praktycznie nie można zmierzyć efektów w krótkim czasie.

Chcesz szybko zacząć rozumieć 50% angielskiego?

Oto 100 najczęściej używanych angielskich słów, które odpowiadają za połowę codziennej komunikacji po angielsku...

Pobierz naszego bezpłatnego ebooka zawierającego listę tych 100 słów i od razu zrozum połowę komunikacji. Do każdego słowa otrzymasz od jednego do trzech najczęściej używanych znaczeń po polsku. Listę możesz wydrukować lub używać na komputerze, tablecie czy komórce.

Aby pobrać ebooka, kliknij tutaj.

Owszem, po roku ciężkiej pracy na pewno zauważysz różnicę, ale kto ma na tyle wytrwałości, by przez rok robić coś, co nie przynosi widocznych efektów?

Rozwiązaniem tego problemu jest stosowanie metod, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by natychmiast dawać odczuwalne rezultaty. Te metody są o niebo lepsze od tradycyjnych, bo nie tylko uczą, ale też dbają o Twoją dalszą motywację do nauki, dzięki czemu nie rzucasz ich w kąt.

Jedną z najlepszych metod na szybkie rezultaty dla początkujących jest opanowanie 1000 najczęściej używanych angielskich słów, dzięki czemu można zrozumieć nawet ponad 80% treści w tym języku.

W jaki sposób z łatwością i bez starania się, by cokolwiek zapamiętać, opanować te 1000 słów? Służy temu specjalnie zaprojektowana strona internetowa…

Jeśli już wielokrotnie zdarzało Ci się „zabierać za angielski”, a potem po krótkim czasie zniechęcać się z braku widocznych efektów – ta metoda wreszcie da Ci rezultat i motywację do dalszej nauki.

Oczywiście, nie musisz mi wierzyć na słowo – co prawda mógłbym Ci tutaj napisać o kilkudziesięciu tysiącach naszych zadowolonych klientów i jeszcze większej liczbie naszych fanów na Facebooku, ale mam lepszy pomysł:

Wejdź na stronę:

http://1000-slow.pl/

I zamów swój dostęp. Przekonasz się na własnej skórze, jak to jest rozumieć w znacznym stopniu angielski.

Jeśli uznasz, że nie jest do najlepsza możliwa inwestycja w Twój angielski, jaka jest dostępna na rynku – masz aż rok, by dać nam o tym znać, a zwrócimy Ci pieniądze.

Koniec wymówek – czas zacząć skuteczną naukę angielskiego i skorzystać z wszystkich fantastycznych rzeczy, jakie niesie jego znajomość!

 

 

 

.Zobacz wideo:Jeśli chcesz rozpocząć naukę 1000 najczęściej używanych angielskich słów, kliknij poniżej:

1000 najczęściej używanych angielskich słów


Możesz za darmo wypróbować naszą metodę i nauczyć się pierwszych 100 z najczęściej używanych w angielskim słów. W tym celu skorzystaj z opcji poniżej:
Aby wypróbować naszą metodę, kliknij TUTAJ.Kategorie: Angielski dla początkujących, Nauka angielskiego online