Zamawianie dostępu - co dostaniesz i za ile:

Co konkretnie otrzymasz?
Plus dodatkowe bonusy (za darmo):

Dostępne formy płatności to: przelew (również walutowy z zagranicy), wpłata na poczcie, karta kredytowa w dowolnej walucie, Paypal i szybki przelew online (np. mTransfer). Formę płatności wybiera się przy składaniu zamówienia.Poznaj 1000 najprzydatniejszych w angielskim słów za cenę ok. dwóch godzin korepetycji (!).
Kliknij wersję, która Cię interesuje:

UWAGA: Jeśli chcesz kupić dostęp w tak niskiej cenie jak poniżej, najlepiej zrób to teraz, bo ceny niebawem wzrosną.Oto kilka opinii naszych klientów (pisownia oryginalna):


"Jest to latwa i bardzo przystepna nauka jezyka angielskiego. Poprzez wielokrotne czytanie poszczegolnych slow, utrwalaja sie one w pamieci i w odpowiednich mometach otwieraja sie jak zaczarowane szufladki. Polecam niezdecydowanym."


"Uważam, że nauka idzie mi bardzo dobrze skoro moi 17-letni i 12-letni synowie stwierdzili, że więcej nauczyłem się mówić przez półtora miesiąca nauki niż oni przez 5 lat nauki w szkole. Aktualnie przerobiłem już drugi raz 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim i właśnie zabieram się powtórzyć to trzeci raz. Za każdym razem pamiętam co raz więcej słów i co raz mniej niezrozumiałe są dla mnie teksty po każdej setce." - Radosław


"Za to jaką od was pomoc otrzymałem w j. Angielskim nie wywdzięcze się żadną opłatą. Tak metoda nauczania jest bezcenna."


"Bardzo serdecznie wszystkich witam, chciałbym sie podzielic swoja opinią na temat nauki języków obcych metodą 1000 słów. Jest to dla mnie najbardziej praktyczna nauka, ponieważ uczę się słówek, które najczęściej na codzień słyszę. Próbowałem wielu metod, ale ten sposób nauki jest najskuteczniejszy, oczywiście najlepiej od razu praktykować dany język. Korzystałem z 1000 słów angielskiego, teraz mam zamiar wziąść się za niemiecki. Obecnie przebywam i pracuję za granicą i wiem, że ten moment na naukę języków jest najlepszy. Bardzo pozdrawiam i jeszcze raz polecam" Roman z Nordhornu


"to naprawde dziala oczywiscie jesli sie powtarza ale spokojnie nie na sile bez starania o zapamietanie"


"JEST TO PROSTA METODA MOŻNA SIĘ UCZYĆ O DOWOLNEJ PORZE JAK MA SIĘ NA TO CZAS,NIE MA ZBĘDNYCH INFORMACJI,TYLKO FAKTYCZNIE ZAWIERA SŁOWA POTRZEBNE DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI."


"dzieki uczenie sie z wami jezyka angielskiego to przyjemnosc jestescie bardzo pozyteczni"


"Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Idzie mi całkiem nieźle. Najważniejsze że robię postępy, dużo rozumiem." - Anna


"MYŚLĘ ŻE JEST WIELE RACJI W TYM CZEGO UCZYCIE I JAK UCZYCIE. POZA TYM JESTEM PO CZTERDZIESTCE I JESTEM ZBYT LENIWY- A TA METODA ODPOWIADA MI NAJBARDZIEJ."Często zadawane pytania (kliknij, by rozwinąć)


Jak mogę zamówić i zapłacić z zagranicy?


Oferujemy różne długości abonamentów, by dostosować się do Twoich potrzeb. Im mniej czasu możesz poświęcić na naukę dziennie, tym dłuższy przyda Ci się abonament.

W każdym z abonamentów dostajesz pełny dostęp do wszystkich słówek od pierwszej chwili po zakupie - różnią się one tylko czasem tego dostępu. Po skończeniu się abonamentu, można go przedłużyć na promocyjnych warunkach.
Kliknij wersję, która Cię interesuje:


UWAGA: Jeśli chcesz kupić dostęp w tak niskiej cenie jak poniżej, najlepiej zrób to teraz, bo ceny niebawem wzrosną.


↓ Rozwiń więcej opcji ↓