Jak nauczyć się angielskiego?

Czy znasz to uczucie, kiedy z jednej strony wiesz, że najlepiej byłoby właśnie zająć się nauką angielskiego, ale z drugiej strony robisz wszystko, żeby jednak tego nie zrobić?grupa

Sprawdzasz maila, wchodzisz na Facebooka czy naszą klasę, włączasz telewizor, idziesz sobie zrobić herbatę…

Jeśli też tak masz, to nie przejmuj się – większość ludzi odczuwa takie stany i między innymi dlatego bardzo trudno jest im nauczyć się języka obcego.

Dlaczego tak jest?

Największym powodem jest to, że nie widzisz zbyt dokładnie, w jaki sposób Twoja nauka przekłada się na konkretne rezultaty.

W przypadku większości metod nauki – praktycznie nie można zmierzyć efektów w krótkim czasie.

Dlaczego?

Praktycznie każda z istniejących metod uczy trochę słów, trochę zwrotów, trochę gramatyki, trochę umiejętności czytania i prowadzenia dialogów.

Problem z tym „trochę” polega na tym, że przekazywana w taki sposób wiedza o angielskim jest fragmentaryczna i brak w niej jakieś sensownej strategii.

Owszem, po roku ciężkiej pracy na pewno zauważysz różnicę w poziomie swojego angielskiego, ale kto ma na tyle wytrwałości, by przez rok robić coś, co nie przynosi widocznych efektów?

Co można zrobić w tej sytuacji?

Rozwiązaniem tego problemu jest stosowanie metod, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by natychmiast dawać odczuwalne rezultaty. Te metody są o niebo lepsze od tradycyjnych, bo nie tylko uczą, ale też dbają o Twoją dalszą motywację do nauki, dzięki czemu nie rzucasz ich w kąt.

Jedna z najlepszych tego rodzaju metod opiera się na spostrzeżenie, że w języku angielskim występuje obecnie ponad milion słów i wyrażeń, z czego w codziennej komunikacji stale używanych jest jedynie ok. 2500 z nich.

Te 2500 słówek i wyrażeń odpowiedzialne jest niemalże w 100% za rozumienie tego języka. Cała reszta to rzeczy rzadko używane, z którymi nie będziesz mieć do czynienia w codziennych rozmowach (np. słownictwo specjalistyczne, itp.).

Ponadto, z badań naukowców na temat języka angielskiego wynika, że opanowanie zaledwie 1000 najczęściej używanych angielskich słów pozwoli Ci zrozumieć nawet ponad 80% treści w tym języku.

W jaki sposób z łatwością i bez starania się, by cokolwiek zapamiętać, opanować te 1000 słów? Służy temu specjalnie zaprojektowana strona internetowa: www.1000-slow.pl

Jeśli już wielokrotnie zdarzało Ci się „zabierać za angielski”, a potem po krótkim czasie zniechęcać się z braku widocznych efektów – ta metoda wreszcie da Ci rezultat i motywację do dalszej nauki.

.Zobacz wideo:Jeśli chcesz rozpocząć naukę 1000 najczęściej używanych angielskich słów, kliknij poniżej:

1000 najczęściej używanych angielskich słów


Możesz za darmo wypróbować naszą metodę i nauczyć się pierwszych 100 z najczęściej używanych w angielskim słów. W tym celu skorzystaj z opcji poniżej:
Aby wypróbować naszą metodę, kliknij TUTAJ.Kategorie: Angielski dla początkujących, Nauka angielskiego online

Leave a Reply