Objaśniacz Angielskiego – jak robić błyskawiczne postępy w nauce

Objaśniacz Angielskiego to strona internetowa, która pozwala Ci jednym kliknięciem stworzyć multimedialną lekcję angielskiego dla Polaków, na dowolnie wybrany przez Ciebie temat.

Coś takiego do niedawna było zupełnie niewyobrażalne.

Dzisiaj, dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji, jest to możliwe. Celem Objaśniacza jest wyjaśnienie Ci w danej lekcji wszystkiego, co normalnie mógłby wyjaśnić Ci nauczyciel.

Chcesz szybko zacząć rozumieć 50% angielskiego?

Oto 100 najczęściej używanych angielskich słów, które odpowiadają za połowę codziennej komunikacji po angielsku...

Pobierz naszego bezpłatnego ebooka zawierającego listę tych 100 słów i od razu zrozum połowę komunikacji. Do każdego słowa otrzymasz od jednego do trzech najczęściej używanych znaczeń po polsku. Listę możesz wydrukować lub używać na komputerze, tablecie czy komórce.

Aby pobrać ebooka, kliknij tutaj.

Tak więc, zobaczysz tekst i będzie tam możliwość sprawdzenia znaczeń różnych słów, znaczeń całych zdań i  znaczeń całego tekstu. Będzie można posłuchać, jak wymawia się dane słowo, całe zdania i cały tekst. 

Będą wyjaśnienia gramatyki, wyjaśnienia różnych końcówek czasów,  na przykład: to słowo normalnie oznacza to, ale jeżeli nie występuje z tym drugim słowem, to oznacza jeszcze coś innego, czyli wyjaśnimy Ci na danym tekście tyle, ile się da. 

Dzięki temu, że tekst Cię interesuje (bo to od Ciebie pochodzi temat lekcji) będzie Ci znacznie łatwiej wszystko to sobie przyswoić.

Poza takim prostym sposobem tworzenia lekcji, że po prostu podajesz dowolny temat, klikasz “Stwórz lekcję” i jest lekcja, możesz też na przykład wkleić jakiś tekst po polsku lub angielsku i na bazie tego tekstu, system przygotuje lekcję. 

Wypróbuj Objaśniacz Angielskiego za darmo

Możesz wkleić link do jakiegoś tekstu, możesz wkleić link do jakiegoś filmiku z YouTuba, który jest po angielsku. Możesz też zrobić zdjęcie jakiemuś tekstowi.

Na przykład, czytasz sobie książkę po polsku, robisz zdjęcie danej stronie i używasz tego zdjęcia, żeby Objaśniacz Angielskiego wygenerował Ci lekcję angielskiego, dokładnie na tym tekście. Czyli wszystko, co Cię otacza, może stać się lekcją. 

Dlaczego Objaśniacz jest tak wielkim przełomem, jeśli chodzi o szybką naukę angielskiego?

Otóż żeby szybko nauczyć się angielskiego, trzeba zrobić dwa kroki. Po pierwsze, opanować najczęściej używane słowa, czyli 1000 najczęściej używanych słów, które odpowiadają za około 80% tego języka. Od wielu lat uczymy tych właśnie słów na stronie https://www.1000-slow.pl.

Natomiast druga rzecz, którą trzeba zrobić, to nie nauczenie się kolejnego 1000 najczęściej używanych słów, bo drugi 1000 najczęściej używanych słów daje Ci tylko dodatkowe 4% zrozumienia (pierwszy daje 80%, drugi daje zaledwie 4%). 

Zamiast tego, trzeba nauczyć się tej części angielskiego, która jest dla Ciebie najczęściej używana, ze względu na to, jaką masz pracę, ze względu na to, jakie masz zainteresowania, o czym zwykle rozmawiasz, o czym czytasz.

Będzie to zupełnie inna część angielskiego dla kogoś, kto jest prawnikiem i lubi podróżować, niż dla kogoś, kto jest pielęgniarką i lubi na przykład gotować.

Zupełnie inne światy i w każdym z nich występują specjalistyczne słowa, występują pewne zwroty i właśnie ich możesz uczyć się bardzo łatwo dzięki Objaśniaczowi.

To Ty kierujesz procesem swojej nauki i Ty decydujesz, o czym będzie dzisiejsza lekcja. Dzięki Objaśniaczowi, jesteś w takiej sytuacji, jakby był z Tobą zawsze korepetytor – nauczyciel angielskiego. 

O dowolnej porze dnia i nocy, w dowolnym miejscu, jeśli tylko masz przy sobie telefon, tablet czy komputer i dostęp do internetu, możesz uczyć się angielskiego z Objaśniaczem. 

Możesz sobie tworzyć tyle lekcji, ile tylko chcesz. Postępy, które robisz dzięki Objaśniaczowi, są szybsze niż te dostępne jakąkolwiek inną metodą, bo nie tylko uczysz się na temat, który Cię interesuje ogólnie, ale uczysz się na temat, który Cię interesuje dokładnie w danym momencie. 

Wypróbuj Objaśniacz Angielskiego za darmo

Jeśli teraz masz myśl: “Chciałbym zgłębić jakiś tam temat”, to jest to coś, co z Tobą rezonuje w tym momencie. Masz do tego inspirację. Masz do tego ciekawość, żeby odkrywać jakąś wiedzę na ten temat, ale też przy okazji właśnie uczyć się tego angielskiego. 

Dzięki Objaśniaczowi uczysz się tylko tego, czego jeszcze nie umiesz, bo jeżeli znasz jakieś słówko, to prawdopodobnie go nie klikniesz, nie będziesz sprawdzać, co to znaczy, czy jak się je wymawia. Ale, jeżeli go nie znasz – skorzystasz z podpowiedzi Objaśniacza.

Dlatego jest to system, który świetnie się sprawdza dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Po prostu osoby początkujące częściej będą sprawdzać znaczenie poszczególnych słów czy jakichś struktur gramatycznych, a osoby bardziej zaawansowane może będą miały tylko kilka słówek, które sobie sprawdzą w danej lekcji i dzięki temu będą czytać teksty, które je interesują. A jeżeli czegoś nie wiedzą, to się dowiedzą.

Wyobraź sobie, jak by to było mieć takiego korepetytora angielskiego, który nigdy się nie męczy, który jest w Twoim telefonie, jest dostępny 24 godziny na dobę, za zupełnie symboliczną kwotę. 

W pełnej wersji Objaśniacza lekcje są dłuższe, masz też możliwość zapisywania słówek na swoją własną listę, żeby później się ich uczyć. Dodatkowo, masz archiwum lekcji i parę innych funkcji, które są po to, żeby ułatwić Ci naukę.

Przetestuj sobie darmową wersję demonstracyjną, zobacz, jak to mniej więcej działa i jeżeli chcesz na poważnie zacząć się uczyć, zapraszam Cię do pełnej wersji Objaśniacza

Jest ona objęta naszą gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że albo ten zakup bardzo Cię zadowoli albo zwrócimy Ci pieniądze nawet do roku po zawarciu transakcji.

Wypróbuj teraz darmową wersję Objaśniacza i potem zainwestuj w pełną wersję, żeby robić błyskawiczne postępy w tej części angielskiego, która dla Ciebie jest najbardziej przydatna.

Gwarantuję, że jeżeli będziesz się tak uczyć, zobaczysz takie postępy, jakich jeszcze nigdy nie udało Ci się doświadczyć za pomocą tradycyjnych metod nauki.

.Zobacz wideo:Jeśli chcesz rozpocząć naukę 1000 najczęściej używanych angielskich słów, kliknij poniżej:

1000 najczęściej używanych angielskich słów


Możesz za darmo wypróbować naszą metodę i nauczyć się pierwszych 100 z najczęściej używanych w angielskim słów. W tym celu skorzystaj z opcji poniżej:
Aby wypróbować naszą metodę, kliknij TUTAJ.Kategorie: Bez kategorii